
Comfort қиыстырылған тістеуіктер, 200 мм, тегістелген, екі компонентті тұтқалар Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар Sparta Comfort 16971 құрама тегістелген тістеуік бекіткіштермен, сымдармен, сымдармен және басқа заттармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Ойықтары бар жақтары бөлшектерді мықтап бекітеді, ал арнайы ойықтар дөңгелек нысандарды ұстауды жеңілдетеді. Тістеуіктер сым мен сымдарды ұстап қана қоймай, тістеуге де қабілетті — бұл үшін кесу жиектері қарастырылған. Құрал құрылыс алаңында, жөндеу жұмыстары кезінде, слесарь және ағаш шеберханасында, автосервисте пайдалы болады, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге жарамды. Артықшылықтары Тістеуіктер беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді, өйткені 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған. Қысқыш бөлшектер қатты заттармен жұмыс істегенде деформацияланбайды, өйткені олардың қаттылығы 45,5 HRC құрайды. Жұмыс жиектері кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені 53 HRC дейін шыңдалған. Екі бөліктен тұратын тұтқалар эргономикалық пішіні мен саусақ тіректерінің арқасында жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.377 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996083773 |
- Бағасы: 1 438 ₸

