
Тістеуік, Energies, 200 мм, қос рычагты механизм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм болатын Matrix Energies 16929 тістеуіктері қос тұтқалы механизмнің арқасында бөлшектер мен дайындамаларды бекітуге, сондай-ақ сымдар мен сымдарды тістеуге айтарлықтай аз күш жұмсауды қажет етеді. Кәсіби салада және тұрмыста монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары беріктік пен тозуға төзімділікке ие. Қысқыш беттердің қаттылығы 45,5 HRC, сондықтан жоғары қысымда олардағы ойықтар деформацияланбайды. Кесу жиектері 53 HRC дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалады, бұл олардың қызмет ету мерзімін арттырады. Пластикалық тұтқалар ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз ету үшін қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.378 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996016139 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

