
Құрама тістеуіктер Standard, 180 мм, тегістелген, пластмасса тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, пластмасса тұтқалары бар Matrix Standard 16970 құрама тегістелген тістеуіктер дайындамаларды, бекіткіштерді, сымдарды және сымдарды ұстауға және ұстауға арналған. Тегістелген беттің арқасында құрал механикалық беріктігін арттырды. Жақтардың пішіні дөңгелек нысандарды бекітуге мүмкіндік береді, ал кесу жиектері сымдар мен сымдарды тістеуге мүмкіндік береді. Тістеуіктер құрылыста, слесарьда және ағаш ұстасында қолданылады, сонымен қатар автомобильдерді жөндеуде және күнделікті өмірде пайдалы.Артықшылықтарытістерде бөлшектердің сенімді бекітілуін қамтамасыз ететін тістелген беті бар.Жұмыс жиектері жоғары жиілікті токтармен сөндірілді, соның арқасында олар бұзылу қаупінсіз жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Жұмыс бөліктерінің материалы — беріктігі мен тозуға төзімділігі бар 45 көміртекті болат.Тегістелген болат беттер механикалық зақымға төзімді.Эргономикалық пластмассадан жасалған тұтқалар алақаннан сырғып кетпеу үшін ұстағыштармен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.293 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005225 |
- Бағасы: 1 622 ₸

