
Ұзын тістеуіктер Black Nickel, 160 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Black Nickel 17158 түзу ұзын тістеуіктері, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, 160 мм, жету қиын жерлерде слесарлық, монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Олар ұсақ бөлшектермен жұмысты жеңілдетеді және шегелерді, шыбықтарды және басқа да ұсақ заттарды ұстауға, сымдарды бұрауға және т.б. қызмет етеді.Артықшылықтарыжұмыс бөліктерінің қара никельмен қапталуы коррозияның пайда болуына жол бермейді.53 HRC шамасындағы губкалардың жоғары қаттылығы олардың беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Екі компонентті эргономикалық тұтқалар ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014210 |
- Бағасы: 1 392 ₸

