
Түзу ұзын тістеуіктер Classic, 180 мм, тегістелген, пластмасса тұтқалар Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқалары бар, ұзындығы 180 мм түзу, тегістелген Sparta Classic 17159 ұзын тістеуіктері бекіткіштерді, ұсақ бөлшектерді, сымдарды және сымдарды өңдеуді жеңілдетеді. Ұзартылған губкалар тар жерлерге қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Құрал құрылыс немесе жөндеу кезінде, жабдықты монтаждау және бөлшектеу кезінде, сондай-ақ тұрмыстық техника мен электрониканы жөндеу кезінде пайдалы.Артықшылықтарұзын қысқыштар C45 аспаптық көміртекті болаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімді.Қаттылығы 53 HRC болатын кескіш жиектерді сым арқылы тістеуге болады.Губкалардың қаттылығы шамамен 45,5 HRC, яғни олар тапсырмалардың тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.Кең тіректері бар эргономикалық пластикалық тұтқалар алақанға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996044958 |
- Бағасы: 983 ₸

