
Эконом түзу ұзын тістеуік, 160 мм, тегістелген, матрицалық пластикалық тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Econom 17192 160 мм пластикалық тұтқалары бар түзу, тегістелген ұзын тістеуіктер шегелер, тістеуік сымдар, шыбықтар, сымдар сияқты ұсақ бөлшектерді ұстауға және қауіпсіз ұстауға, сондай-ақ жөндеу және монтаждау жұмыстарының кең ауқымын орындауға ыңғайлы. Олар жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да жету қиын жерлерде жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады.Артықшылықтары Губкалар көміртекті болаттан жасалған және тегістелген, сондықтан тозуға және коррозияға төзімді.Жақтардағы ұсақ тістер бөлшектерді құлап қалу қаупінсіз мықтап ұстауға мүмкіндік береді.Пластмассадан жасалған тұтқалар механикалық зақымданудан қорықпайды.Тұтқалардағы тіректер шеберді қолдың сырғып кетуінен және жарақаттанудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005362 |
- Бағасы: 1 069 ₸

