
Гран түзу ұзын тістеуіктер, 200 мм, никельмен қапталған, екі компонентті матрицалық тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grand сериялы губка құралы монтаждау және жөндеу жұмыстарының кең спектріне арналған, никельмен қапталған, бұл жұмыс беттерінің тозуға төзімділігін арттырады және коррозияның пайда болуына жол бермейді. Екі компонентті тұтқалар. Жұмыс жиектерінің қаттылығы – 53 HRC.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014937 |
- Бағасы: 1 176 ₸

