
Ұзын тістеуіктер тік Nickel, 180 мм, никельмен қапталған, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix NICKEL 17166 тік никельмен қапталған ұзын тістеуік, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, 180 мм, тапсырмалардың кең ауқымын жеңілдетеді. Олардың көмегімен шегелер, шыбықтар, сымдар сияқты ұсақ заттарды монтаждау, монтаждау немесе жөндеу жұмыстары кезінде ұстауға болады.Артықшылықтарықорғаныс никельді жабын ұзын тістеуіктердің жұмыс бөліктерінің коррозиясын болдырмайды және құралдың тозуға төзімділігін арттырады.Жұмыс бөлігі 53 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндірілді, осылайша оның беріктігі артады.Эргономикалық пішіндегі екі компонентті тұтқалар құралды ыңғайлы ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.243 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014258 |
- Бағасы: 1 505 ₸

