
Ұзын тістеуіктер түзу, 200 мм, Matrix Professional екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқалары бар Matrix 17124 түзу ұзын тістеуіктері ұсақ бөлшектерді ұстауға, бекіткіштерді бөлшектеуге, сымдарды тістеуге арналған. Ұзартылған жақтардың арқасында құрал әсіресе жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Ұзын тістеуіктер монтаждау, жөндеу және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде жеке және кәсіби шеберлерге пайдалы болады.Артықшылықтарыұзын тістеуіктердің ұлғайтылған ресурсы маймен сөндірілген және шыңдалған электр пешінде балқытылған жоғары сапалы CrV аспаптық болаттан жасалған.Жұмыс бөліктерінің тозуға төзімділігі және қатты сыммен жұмыс істеу мүмкіндігі 43-50 HRC жақтарының жоғары қаттылығын және 55-62 HRC дейін жоғары жиілікті токтармен кесу жиектерінің қосымша қатаюын қамтамасыз етеді.Әртүрлі пішіндегі бөлшектермен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін жақтарда арнайы ұстау аймақтары бар.Эргономикалық тұтқалар резеңке кірістірулермен жабдықталған, сондықтан олар қолыңызда сырғып кетпейді және ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршаудың алдын алады.Ұзын тістеуіктерде Германияның TUV техникалық инспекциясы қауымдастығының Geprufte Sicherheit белгісі бар, ол сыналған қауіпсіздік пен жоғары сапаны ғана емес, сонымен қатар пайдаланудың қарапайымдылығын да растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.247 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045429 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

