
Comfort түзу ұзын тістеуіктер, 160 мм,тегістелген, екі компонентті Спарта тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, екі компонентті тұтқалары бар, түзу, тегістелген Sparta Comfort 17165 ұзын тістеуіктері монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындауға арналған. Олар ұсақ бөлшектер мен бекіткіштерді ұстауға, сымдарды қысуға, сымдарды тістеуге ыңғайлы. Құрал тұрмыстық және кәсіби салада қолданылады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлшектері берік және берік, өйткені олар C45 аспаптық болаттан жасалған және тегістелген.Кесу жиектерінің қаттылығы 53 HRC, ал қысқыш бөліктерінің қаттылығы 45,5 HRC, сондықтан құрал кернеуге төзімді.Екі компонентті пластикалық тұтқалар кең аялдамалармен жабдықталған, бұл пайдалану ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.207 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045443 |
- Бағасы: 1 073 ₸

