
Түзу ұзын тістеуіктер Standard, 180 мм, тегістелген, пластмасса тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Standard 17152 пластмасса тұтқалары бар 180 мм түзу, тегістелген ұзын тістеуіктер шегелер немесе сымдар сияқты ұсақ заттарды нүктелік ұстауға арналған. Олар шеберлерге жөндеу, слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлшектері көміртекті болаттан жасалған және тегістелген, сондықтан олар қаттылық пен беріктікте ерекшеленеді.Тұтқаларда қолдың сырғып кетуіне және жарақаттануына жол бермейтін арнайы ұстағыштар бар.Ұзындығы 180 мм жетуге қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005348 |
- Бағасы: 1 110 ₸

