
Түзу ұзын тістеуіктер Standard, 200 мм, тегістелген, пластмасса тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Standard 17154 пластмасса тұтқалары бар 200 мм түзу, тегістелген ұзын тістеуіктер шегелер немесе сымдар сияқты ұсақ заттарды нүктелік ұстауға арналған. Олар шеберлерге жөндеу, слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлшектері көміртекті болаттан жасалған және тегістелген, сондықтан олар қаттылық пен беріктікте ерекшеленеді.Пластмассадан жасалған тұтқалар құралдың ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді.Тұтқаларда қолдың сырғып кетуіне және жарақаттануына жол бермейтін арнайы ұстағыштар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.283 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005355 |
- Бағасы: 1 381 ₸

