
Қысқыштар, 200 мм, шеткі, сәндік тұтқалар (ТӨМЕНГІ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, сәндік тұтқалары бар ТӨМЕНГІ 17255 шеткі сым кескіштер сымдар мен сымдарды тістеуге арналған. Монтаждау және электротехникалық жұмыстарды жүргізуге арналған. Сым кескіштер құрылыс немесе жөндеу кезінде пайдалы, үйде және гаражда пайдалы болады. Сым кескіштердің артықшылықтары беріктігі мен беріктігімен сипатталады, өйткені олар жоғары көміртекті U7 болаттан жасалған. Жұмыс жиектері кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені олардың қаттылығы артады. Пластикалық тұтқалар қолға сырғып кетпейді және саусақтарға арналған арнайы тіректердің арқасында алақанға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.401 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 172-Кусачки торцевые |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800024657 |
- Бағасы: 2 127 ₸

