
Қысқыштар, 200 мм, шеткі, 1000 В дейінгі диэлектрлік тұтқалар, мырышталған (ТҮБІ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, диэлектрлік тұтқалары бар мырышталған 17260 НИЗДІҢ шеткі қысқыштары электр сымдарын тістеуге арналған және 1000 В кернеуге төтеп бере алады. Жоғары электр кедергісімен сипатталатын екі қабатты пластизол жабыны бар тұтқалар шеберді ток соғудан қорғайды. Кәсіби салада да, тұрмыста да электр монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Назар аударыңыз — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады! Артықшылықтары Сым кескіштер U7 аспаптық болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары беріктік пен тозуға төзімділікпен ерекшеленеді. Жұмыс бөліктері мырышталған, бұл оларды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқалар саусақтарға арналған тіректермен жабдықталған және ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты арттыру үшін қолыңызда сенімді түрде отырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.445 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.01293-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.01293-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 172-Кусачки торцевые |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4690522006497 |
- Бағасы: 2 600 ₸

