
Ұзын тістеуіктер иілген Black Nickel, 160 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
160 мм екі компонентті тұтқалары бар Matrix Black Nickel 17458 қисық ұзын тістеуіктері ойластырылған пішінінің арқасында жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Олар шегелерді, сымдарды ұстау, сымдарды кесу және т.б. қажет болған жағдайда қолданылады. Олар шеберлерге слесарлық, монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.АртықшылықтаРықара никельмен қаптау — бұл қорғаныс коррозияның пайда болуына жол бермейді және кесу жиектерінің тозуға төзімділігін арттырады.Жұмыс бөлігінің қаттылығы 53 HRC — губкалар беріктігімен ерекшеленеді және ұзақ қызмет мерзіміне есептелген.Жұмыстың ыңғайлылығы — эргономикалық пішінді екі компонентті тұтқалардың арқасында ұзын тістеуіктер қолға сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 174-Длинногубцы изогнутые |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014302 |
- Бағасы: 1 745 ₸

