
Ұзын тістеуіктер қисық Econom, 200 мм, ажарланған, пластмасса тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Econom 17496 200 мм пластикалық тұтқалары бар қисық тегістелген ұзын тістеуіктер ең қол жетпейтін жерлерге оңай енеді, сондықтан олар монтаждау, жөндеу және монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады. Мұндай құрал сымды, ұсақ бөлшектерді оңай ұстайды, тұрмыстық техниканы жөндеуге және т.б. мүмкіндік береді.Артықшылықтары Губкалар беріктігімен ерекшеленеді, өйткені көміртекті болаттан жасалған және тегістелген.Жақтардағы тістер әртүрлі пішіндегі бөлшектерді сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Соққыға төзімді пластмассадан жасалған тұтқалар деформацияға төзімді.Тұтқаларға тіреулер қолдың сырғып кетуіне және шебердің жарақаттануына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 174-Длинногубцы изогнутые |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005508 |
- Бағасы: 1 453 ₸

