
Ұзын тістеуіктер иілген Nickel, 200 мм, никельмен қапталған, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix NICKEL 17424 иілген никельмен қапталған ұзын тістеуік, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, 200 мм, шағын жұмыс бөлшектерін ұстауға, сымдарды тістеуге, жөндеу және монтаждау жұмыстарын орындауға көмектеседі. Жақтардың қисық пішіні жету қиын жерлерде бөлшектерге жетуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарыникельді жабын — ұзын тістеуіктер коррозияның пайда болуынан сенімді қорғалған және тозуға төзімді.Жоғары беріктік — құрал жоғары сапалы болаттан жасалған, жұмыс жиектері 53 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалған.Екі компонентті ұзын тістеуік тұтқалары қолыңызда сырғып кетпейді, бұл дәлдік пен жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.283 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 174-Длинногубцы изогнутые |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014296 |
- Бағасы: 2 027 ₸

