
Ұзын тістеуіктер иілген Classic, 160 мм, тегістелген, пластмасса тұтқалар Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқалары бар, 160 мм, 17411 Sparta Classic тегістелген иілген ұзын тістеуіктер жабдықтар мен кабельдік қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу, тұрмыстық техниканы, автомобильдер мен мотоциклдерді жөндеу, сондай-ақ басқа да монтаждау және монтаждау жұмыстары үшін қолданылады. Құрал бекіткіштерді ұстауға, сым мен сымдарды бүгуге немесе туралауға мүмкіндік береді. Қисық губкалар тар және жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді.Артықшылықтарұзын тістеуіктер беріктігі жоғары C45 аспаптық болаттан жасалған және тегістелген, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді.Қысқыш бөлшектердің қаттылығы 45,5 HRC, бұл олардың тозуға төзімділігін анықтайды.Саусақ тіректері бар пластмасса тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан құралмен жұмыс істеу ыңғайлы және қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.173 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 206 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 174-Длинногубцы изогнутые |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045313 |
- Бағасы: 987 ₸

