
Ұзын тістеуіктер иілген, 200 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар қисық Matrix 17404 ұзын тістеуіктері ұсақ бөлшектерді ұстауға және ұстауға, сымдарды және басқа заттарды тістеуге арналған. Иілген пішінінің арқасында ұзын тістеуіктер басқа құралмен жұмыс істей алмайтын жету қиын жерлерге жетуге көмектеседі. Олар тұрмыста техниканы жөндеу үшін де, құрылыс алаңында кәсіби қолдану үшін де пайдалы болады.Артықшылықтарымайда сөндірілген және шыңдалған жоғары сапалы хром-ванадийлі болат ұзын тістеуіктердің беріктігі мен ресурсын арттырады.Тегіс және дөңгелек нысандарға арналған ұстағыш аймақтары бар жұмыс губкалары 43-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан мерзімінен бұрын тозуға төзімді.Кесетін жиектер жұмсақ және қатты сымдарды кесуді оңай жеңе алады, өйткені. 62 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндірілген.Бөлшектердің сенімді бекітілуін жақтардағы арнайы ұстау аймақтары қамтамасыз етеді.Екі бөліктен тұратын тұтқалар резеңке кірістірулер мен бедерлі текстураның арқасында қолдардан сырғып кетпейді.Құрал Германияның Technischer техникалық инспекциясы қауымдастығынан сыналған GS қауіпсіздік белгісін алды ма ?berwachungsverein.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 174-Длинногубцы изогнутые |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996045344 |
- Бағасы: 2 171 ₸

