
Бүйір кескіштер Black Nickel, 180 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Классикалық бүйір кескіштер Matrix Black Nickel 17574, 180 мм, екі компонентті тұтқалары бар, сымдарды, кабельдерді, сымдарды кесу және шегелерді тістеу үшін қолданылады. Олар монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы болады. Артықшылықтары Ұзартылған топсалы қосылыс жұмысты аз күш жұмсап орындауға мүмкіндік береді. Қаттылығы 53 HRC 45 сапалы көміртекті болаттан жасалған губкалар беріктігімен және жоғары ресурсымен ерекшеленеді. Тоттанудан қорғау және тозуға төзімділік — жұмыс бөліктеріне қара никельмен қапталған. Екі компонентті эргономикалық тұтқалар сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Тұтқалардағы тіреулер құралмен жұмысты қауіпсіз етеді, өйткені қолдың кескіш элементтерге сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.273 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 248 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014401 |
- Бағасы: 1 617 ₸

