
Классикалық бүйір кескіштер, 180 мм, тегістелген, Спарта пластикалық тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмассадан жасалған тұтқалары бар, 17560, 180 мм тегістелген Спарта классикалық бүйірлік кескіштер монтаждау және монтаждау жұмыстары кезінде қолданылады. Олар сымдарды, алюминий және мыс сымдарды тістеумен, сондай-ақ кабельдік бұйымдардан оқшаулауды алып тастаумен сәтті күресуде. Құрал үй шаруашылығында ғана емес, құрылыс алаңында да пайдалы болады. Артықшылықтары Бүйірлік кескіштер 45,5 HRC қаттылыққа дейін шыңдалған U7 маркалы көміртекті болаттан жасалған, беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Кесу жиектері қосымша 53 HRC қаттылығына дейін шыңдалған — бүйірлік кескіштер сыну қаупінсіз өз функцияларын жылдам және дәл орындайды. Жұмыс беті тегістелген, бұл жақтардың тығыз орналасуын қамтамасыз етеді және кесу сапасын жақсартады. Пластикалық тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады және жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Тұтқалардағы шығыңқы жерлер қолдың сырғып кетуіне және шебердің жарақаттануына жол бермеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.247 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036168 |
- Бағасы: 1 154 ₸

