
Эконом бүйір кескіштері, 180 мм, тегістелген, матрицалық пластикалық тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Econom 17595, 180 мм, пластмасса тұтқалары бар тегістелген бүйірлік кескіштер диаметрі 2,5 мм-ге дейінгі сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесуге арналған. Құрал монтаждау, құрылыс және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады. Бүйірлік кескіштерді құрылыс алаңдарында және үй шеберханаларында жаңадан бастаған шеберлер де, кәсіпқойлар да пайдаланады. Артықшылықтары Бүйірлік кескіштер 45 құрылымдық көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың жұмыс жиектерінің беріктігі мен қаттылығын арттырады. Жоғары сапа — губкалар кедір-бұдырларды, зақымдануларды және жарықтарды кетіру үшін тегістеуден өтті. Соққыға төзімді пластмассадан жасалған тұтқалар механикалық зақымға төзімді. Тұтқалардағы бекіткіш құлақшалар қолды жұмыс бөліктеріне сырғып кетуден қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.276 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 243 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005614 |
- Бағасы: 1 464 ₸

