
Бүйір кескіштер Nickel, 160 мм, никельмен қапталған, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix NICKEL 17520, 160 мм, никельмен қапталған және екі бөліктен тұратын тұтқалары бар бүйірлік кескіштер сымдар мен сымдарды тістеу үшін қолданылады. Олар монтаждау, құрылыс және слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде жеке тұлғаларға ғана емес, сонымен қатар кәсіби шеберлерге де пайдалы болады. Артықшылықтары Бүйірлік кескіштер никельмен қапталған, бұл коррозияға және тозуға жоғары төзімділікті қамтамасыз етеді. Жұмыс жиектері 53 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндірілді, бұл қатты материалдармен жұмыс істегенде де кесу тиімділігін арттыруға мүмкіндік берді. Екі бөліктен тұратын тұтқалар, тіпті шебер қолдарын маймен ластаса да, сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Тұтқалардағы құлақшалар қолдың құралдың металл бөліктеріне сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014364 |
- Бағасы: 1 281 ₸

