
Бүйір кескіштер Grand сериясы, 190 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар GRAND 17528, 190 мм сериялы матрицалық бүйірлік кескіштер металл және пластмасса материалдарын, сымдар мен кабельдерді тістеуге арналған. Олар слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы болады. Артықшылықтары Никельмен қапталған жабын жұмыс бөлшектерін коррозиядан қорғайды және олардың тозуға төзімділігін арттырады. Қаттылығы 53 HRC жұмыс жиектері қатты материалдарды оңай өңдей алады және жоғары механикалық төзімділікке ие. Өндірушінің логотипі бар эргономикалық екі компонентті тұтқалар сырғанауға қарсы бедерлі жабынның арқасында жұмыс ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.278 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 252 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 67 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014951 |
- Бағасы: 1 556 ₸

