
Бүйір кескіштер, 160 мм, 1000 В дейінгі диэлектрлік тұтқалар, мырышталған (ТҮБІ) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бүйірлік кескіштер ТҮБІ 17540, 160 мм, диэлектрлік тұтқалары бар — слесарлық және электрлік жұмыстарда таптырмас көмекші. Олар кабельдер мен сымдарды, соның ішінде өткізгіш сымдарды тістеуге, сондай-ақ сымдарды және металл мен пластмассадан жасалған басқа бөлшектерді кесуге арналған. Екі қабатты пластизолдан жасалған тұтқаның артықшылықтары кернеуі 1000 В дейінгі ток өткізгіш бөлшектермен қауіпсіз жұмыс істеуге кепілдік береді. U7 маркалы аспаптық көміртекті болат бүйірлік кескіштердің беріктігін, тозуға төзімділігін және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Жұмыс беті мырышталған, сондықтан бүйірлік кескіштер коррозияға төзімділігі жоғары және ұзақ қызмет етеді. Шектеу аялдамалары қолдың сырғып кетуіне жол бермейді, бұл әсіресе кернеулі жұмыс кезінде маңызды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.235 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.01293-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.01293-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4690522006473 |
- Бағасы: 2 901 ₸

