
Бүйір кескіштер, 180 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар 17503, 180 мм матрицалық бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және т.б. кесу үшін қолданылады. Олар гараждағы және үйдегі жеке шеберлерге, сондай-ақ монтаждау және слесарлық жұмыстарға арналған мамандарға пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары ресурс — губкалар электр пешінде балқытылған, қаттылығы 43-50 HRC дейін маймен шыңдалған және термиялық өңдеуден өткен (шыңдалған) жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Бүйірлік кескіштер жұмсақ материалдармен ғана емес, сонымен қатар қатты материалдармен де жұмыс істей алады, өйткені кесу жиектері жоғары жиілікті токтармен 62 HRC жоғары қаттылыққа дейін қайта сөндірілді. Эргономикалық пішінді екі бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан оларды ұстауға ыңғайлы. Жақтарда бөлшектерді ұстауға арналған арнайы аймақтар бар, бұл тегіс және дөңгелек материалдармен жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Geprufte Sicherheit неміс сапа белгісі құралдың сенімділігі мен қауіпсіздігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.295 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 271 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036380 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

