
Бүйір кескіштер, Comfort, 200 мм, тегістелген, екі компонентті Спарта тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар Sparta Comfort 17570, 200 мм тегістелген бүйірлік кескіштер сымдарды немесе сымдарды кесуге байланысты жұмыстарды орындау үшін қолданылады — жабдықты орнату немесе бөлшектеу, желілерді төсеу және т.б. Құрал жаңадан бастаушыға ғана емес, кәсіпқойға да пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — бүйірлік кескіштер U7 аспаптық көміртекті болаттан жасалған. 53 HRC кесу жиектерінің және 45,5 HRC қысқыш бөліктерінің қаттылығына байланысты бүйірлік кескіштер сыну қаупінсіз өз функцияларын оңай орындай алады. Жұмыс бөліктері тегістелген және хромдалған, бұл коррозияға және тозуға жоғары төзімділікті қамтамасыз етеді. Екі компонентті пластмасса тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан бүйірлік кескіштермен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқалардағы шектеуші тіректер жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді — қол кескіш бөліктерге сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.317 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036441 |
- Бағасы: 1 277 ₸

