
Бүйір кескіштер, Standard, 200 мм, ажарланған, пластмасса тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Standard 17569, 200 мм, пластмасса тұтқалары бар тегістелген бүйірлік кескіштер — сенімді топсалы-ерінді құрал. Алюминий мен мыстан жасалған сымдар мен сымдарды тістеуге арналған, сонымен қатар оқшаулауды алып тастауға төтеп береді. Бүйірлік кескіштер кішігірім үй жұмыстары үшін де, кәсіби жөндеу және құрылыс үшін де тиімді. Артықшылықтары Бүйірлік кескіштер беріктігімен ерекшеленеді, өйткені олар 45 қатты көміртекті болаттан жасалған. Жұмыс беті хромдалған және тегістелген, бұл құралды коррозиядан қорғайды және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Бүйір кескіштерді қолмен ұстауға ыңғайлы — тұтқалары жеңіл пластиктен жасалған. Арнайы құлақшалар қолдың кескіш бөліктерге сырғып кетуіне жол бермейді, сондықтан құралмен жұмыс істеу қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.307 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 248 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005591 |
- Бағасы: 1 628 ₸

