
Трансформатор 170 мм 8 дана Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансформатор Sparta 176065 ұзындығы 170 мм 17 бұйымды қамтиды және қаптамамен жабдықталған. Пышақпен жіпті немесе картонды кесуге болады, ал балық аулау ілмегін файлмен қайрауға болады. Көп функциялы жиынтықта сонымен қатар реттелетін кілт, тістеуік және слесарлық жұмыстарға қажетті қашаулар бар. Оны үйде, саяжайда, гаражда, сондай-ақ кемпингте, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалануға болады.Артықшылықтарықұрал болаттан жасалған, сондықтан ол берік және берік.Трансформатор сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы сыдырма қақпақпен бірге келеді.Трансформатордың ұзындығы 17 см, сондықтан ол сөмкеге немесе рюкзакқа оңай сыяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 226 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 580 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Функциялар саны | 17 |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105222 |
- Бағасы: 2 600 ₸

