
Трансформатор, Спартаның 10 функциясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансформатор Спарта 176085, 10 функция, қаптамада әртүрлі материалдарды кесуге, бұрандалы бекіткіштерді бұрауға және бұрап алуға, заттарды бекітуге, бөтелкелер мен консервілерді ашуға болады. Ол үйде, саяжайда, гаражда, сондай-ақ жорықта, балық аулауда немесе аңшылықта пайдалы болады.Артықшылықтарыкөп функциялы құрал тозуға төзімді, себебі ол аспаптық болаттан жасалған.Мультитул қалтада, сөмкеде немесе рюкзакта алып жүруге ыңғайлы, себебі оның ұзындығы 145 мм.Трансформатор сақтауға және тасымалдауға арналған қаптамамен жабдықталған.Құралдың сабы қолға ыңғайлы орналасады, өйткені оның пластикалық кірістірулері бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 145 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 66 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 290 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Функциялар саны | 10 |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105239 |
- Бағасы: 3 675 ₸

