
Трансформатор, 113 мм, 13 дана Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансформатор Sparta 17612 ұзындығы 113 мм, 13 функция, слесарлық және тұрмыстық құралдарды біріктіреді. Бұл үйде, елде, саяхатта немесе саяхатта, балық аулау мен аңшылықта пайдалы. Ол гаражда да пайдалы болады. Ықшам трансформатор қалтаға, сөмкеге немесе рюкзакқа оңай сыяды.Артықшылықтарықұрал тот баспайтын болаттан жасалған, коррозияға төзімді және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Өткір пышақ әртүрлі материалдарды жылдам кесуге мүмкіндік береді.Бұрауыштар бұрандалы қосылыстармен тиімді жұмысты қамтамасыз етеді.Тістеуікпен заттарды ұстауға ыңғайлы, ал сымды тістеуікпен тістеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 138 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 110 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Ұзындығы | 113 мм |
| Функциялар саны | 13 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049755 |
- Бағасы: 1 655 ₸

