
Трансформатор, Спартаның 12 функциясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансформатор Sparta 176075, 12 функция, қапта — бұл үйде, саяжайда, балық аулауда немесе аңшылықта, сондай-ақ жорықта немесе саяхатта қажетті заттарды қамтитын көп функциялы жинақ. Пышақпен жіпті кесуге немесе қаптаманы ашуға болады, ал консерві ашқышпен құмыраны немесе бөтелкені ашуға болады. Балға-шегелеуші шегелерді қағу және түзету үшін, ал бұрағыштар — бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеу үшін пайдалы болады. Мультитул үйде, саяжайда, гаражда, сондай-ақ жорықта немесе пикникте пайдалы болады.Артықшылықтарыбарлық элементтер аспаптық болаттан жасалғандықтан ұзақ қызмет етуге арналған.Трансформатор қалтаға, сөмкеге немесе рюкзакқа оңай сыяды, себебі ықшам бүктеледі.Бұйым қаптамамен жинақталады, сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 135 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 178 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 76 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 330 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Функциялар саны | 12 |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105253 |
- Бағасы: 4 271 ₸

