
Трансформатор, 156 мм, 15 дана Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансформатор Sparta 17610, 15 функция, корпуста, жұмыс жағдайында ұзындығы 156 мм, сондықтан қауіпсіз және сонымен бірге әртүрлі ұсақ жұмыстарды орындауға ыңғайлы. Ол материалдарды кесу, бекіткіштерді бұрау және бұрау, балықты тазалау, бөлшектерді ұстау немесе беру, сымдарды тістеу, бөтелкелер мен консервілерді ашу үшін қолданылады. Көп функциялы жиынтық саяжайда, гаражда, саяхатта, жорықта, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалы болады.Артықшылықтарықұрал тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол коррозияға төзімді және берік.Ұзындығы 156 мм мультитулдың салмағы небәрі 200 г, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүру ыңғайлы.Трансформатор қаптамамен жабдықталады, оны белдікте нығайтуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 200 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Ұзындығы | 156 мм |
| Функциялар саны | 15 |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105260 |
- Бағасы: 2 397 ₸

