
Қысқыштар, 0.5-10 мм, Спарта электр кабелін қысу үшін
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қысқыштар Sparta 177105, сақиналы және шанышқы ұштарымен жұмыс істеуге арналған, сым қимасы 0,5-тен 10 мм2-ге дейін. Артықшылықтары Матрицаның ені 12,2 мм құрайды. Соққыға төзімді пластиктен жасалған тұтқалар ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.542 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | электр кабелін қысу |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996051642 |
- Бағасы: 4 706 ₸

