
Қысқыштар, 170 мм, электр сымдарын тазалауға арналған, 0,2-6 мм/ 170 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 170 мм Спарта 177205 қысқыштары 0,2-6 мм қимасы бар жұмсақ оқшауланған сымдарды аршу үшін қолданылады. Олар сондай-ақ сым кескіштермен жабдықталған, бұл сымдарды кесуге мүмкіндік береді. Қысқыштар электр монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру үшін жеке шеберлерге қажет болады. Артықшылықтары Кіріктірілген шектегіш аршу ұзындығын орнату мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Арнайы бұранда тұтқаның қалыңдығын реттеуге мүмкіндік береді. Қысқыштардың салмағы небәрі 158 г, сондықтан жұмыс кезінде қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.158 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Тұтқа | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996065649 |
- Бағасы: 652 ₸

