
Қысқыштар, 170 мм, электр сымдарын тазалауға арналған, 1-3,2 мм/ 170 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 170 мм Спарта 177305 қысқыштары 1-3,2 мм қимасы бар жұмсақ оқшауланған сымдарды аршу үшін қолданылады. Құрал электр монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру үшін жеке шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Кіріктірілген шектегіш аршу ұзындығын орнату мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Қысқыштардың конструкциясы әртүрлі диаметрлі сымдармен реттеусіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қысқыштардың салмағы небәрі 227 г, сондықтан жұмыс кезінде қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.227 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996040141 |
- Бағасы: 1 577 ₸

