
Қысқыштар, 210 мм, электр сымдарын тазалауға және түйіспелі желімдерді қысуға арналған мм, 1,5-6,5 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қысқыштар Спарта 177505 ұзындығы 210 мм, 1,5-6,5 мм электр сымдарынан жұмсақ оқшаулауды алу және алу үшін, сондай-ақ түйіспелі терминалдарды қысу үшін қолданылады. Олар электр монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру кезінде кәсіби емес мақсатта пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Қысқыштардың оңтайлы жұмыс істеу мерзіміне олар жасалған берік болат кепілдік береді. Корпус әртүрлі сымдармен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін өлшеуіш таразылармен жабдықталған. Салмағы 146 г жеңіл болғандықтан, жұмыс кезінде қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996040127 |
- Бағасы: 1 029 ₸

