
Бүйір кескіштер Mini, 130 мм, никельмен қапталған, автоматты қысқыш, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар Matrix Mini 17814, 130 мм никельмен қапталған бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесуді жеңілдетеді. Олар желілік инженерлерге, құрылысшыларға, автомеханиктерге және өз қолдарымен жасаушыларға монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Бүйірлік кескіштердің ықшам өлшемдері 130 x 85 x 25 мм сымдарды дәлдікті жоғалтпай жету қиын жерлерде кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Болат конструкциясы бүйірлік кескіштердің беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Қысқыш беттер 45,5 HRC қаттылыққа дейін шыңдалған, жұмыс жиектері 53 HRC дейін қосымша шыңдалған, бұл шешім қысымға және механикалық зақымға төзімділікті арттырады. Коррозияға төзімділігі жоғары — металл бөлшектері никельмен қапталған. Авторазжим жұмыс жылдамдығын арттырады — губкалар қосымша күш жұмсамай бастапқы қалпына келеді. Ойластырылған эргономика — екі компонентті тұтқалар сенімді тұтқаға және ыңғайлы жұмысқа кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 187 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014128 |
- Бағасы: 900 ₸

