
Шағын бүйір кескіштер, 130 мм, никельмен қапталған, автоматты қысқыш Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Никельмен қапталған бүйір кескіштер Sparta Mini 17824, 130 мм, автоматты қысқышы бар, сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесуге арналған. Олар монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде, құрылыс алаңдарында, авто жөндеу шеберханаларында және үй жағдайында пайдалы болады. Бүйірлік кескіштердің шағын ұзындығы 130 мм дәлдікті жоғалтпай шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары U7 маркалы аспаптық көміртекті болаттан жасалған жұмыс бөлігі бүйірлік кескіштердің беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Қысқыш бөлшектердің қаттылығы 45,5 HRC, кесу жиектері қосымша 53 HRC дейін шыңдалған, сондықтан құрал қысым мен механикалық зақымға тамаша қарсы тұрады. Коррозияның пайда болуын болдырмау үшін металл бөлшектер никельмен қапталған. Автоматты қысудың арқасында губкалар қосымша күш жұмсамай-ақ бастапқы күйіне оралады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Құю тұтқалары қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.069 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 168 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036250 |
- Бағасы: 820 ₸

