
Ұзын тістеуіктер қисық Mini, 130 мм, никельмен қапталған, автоматты қысқыш, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
130 мм автоматты қысқышы және екі компонентті тұтқалары бар қисық никельмен қапталған Matrix Mini 17812 ұзын тістеуіктері тұрмыстық техниканы жөндеу сияқты монтаждау/бөлшектеу және жөндеу жұмыстары үшін қажет болады. Олардың көмегімен ұсақ бөлшектерді, сымдарды және сымдарды ұстауға ыңғайлы. Шағын ұзын тістеуіктер жоғары дәлдік пен дәлдікті қажет ететін операцияларды орындауға мүмкіндік береді, ал қисық пішін құралды жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін таптырмас етеді.Артықшылықтарыникельді жабын — жұмыс бөліктері коррозияға ұшырамайды.Беріктік және тозуға төзімділік — қысқыш жақтардың қаттылығы шамамен 40 HRC, ал кесу жиектері шамамен 46 HRC.Сенімді тұтқа — екі бөліктен тұратын тұтқаларда сырғанауға қарсы кірістірулер бар.Ыңғайлы жұмыс — автоматты қысқыштың арқасында ұзын тістеуіктерді бір қолмен ұстауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.109 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014111 |
- Бағасы: 902 ₸

