
Майысқан ұзын тістеуіктер Mini, 130 мм, никельмен қапталған, автотүсіргіш Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
130 мм автоматты қысқышы бар қисық никельмен қапталған Sparta Mini 17822 ұзын тістеуіктері ұсақ бөлшектерді, сымдарды, сымдарды ұстауға және ұстауға байланысты жоғары дәлдіктегі жұмыстарды орындауға арналған. Қисық губкалар жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Ұзын тістеуіктер құрылысшыларға, жөндеушілерге, радиоәуесқойларға пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарыұзын қысқыштар ұзақ уақыт қызмет етеді, сынбайды және тот баспайды, себебі олар никельмен қапталған С45 көміртекті болаттан жасалған.Авторазжим шебердің уақытын үнемдейді және жұмысты жеңілдетеді, өйткені құралды бастапқы күйіне қайтарады.Ұзын тістеуіктер төгілетін тұтқалардың арқасында қолыңызға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 168 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045160 |
- Бағасы: 769 ₸

