
Ұзын тістеуіктер Mini, 130 мм, никельмен қапталған, автоматты қысқыш Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
130 мм автоматты қысқышы бар Sparta Mini 17820 түзу никельмен қапталған ұзын тістеуіктер ұсақ бөлшектерді, сымдарды, сымдарды ұстауға және ұстауға байланысты жоғары дәлдіктегі жұмыстарды орындауға арналған. Ұзартылған губкалар тар жерлерге қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Құрал сым мен шағын қималы сымдарды тістеуге мүмкіндік беретін қаттылығы 46 HRC кесу жиектерімен жабдықталған. Ұзын тістеуіктер құрылысшыларға, жөндеушілерге, радиоәуесқойларға пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарыұзын қысқыштар ұзақ уақыт қызмет етеді, сынбайды және тот баспайды, себебі олар никельмен қапталған С45 көміртекті болаттан жасалған.Авторазжим шебердің уақытын үнемдейді және жұмысты жеңілдетеді, өйткені құралды бастапқы күйіне қайтарады.Ұзын тістеуіктер төгілетін тұтқалардың арқасында қолыңызға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.074 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 168 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 68 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045191 |
- Бағасы: 820 ₸

