
Шағын, 105 мм, никельмен қапталған, автоматты қысқышы бар қысқыштар Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 105 мм, автоматты қысқышы бар, никельмен қапталған Sparta Mini 17828 шеткі қысқыштары ұсақ монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындау үшін қолданылады. Сымдар мен шағын сымдар сәтті тістеледі. Авторазжим шебердің уақыты мен күшін үнемдей отырып, губкаларды лезде бастапқы қалпына келтіреді. Ұзындығы 105 мм ықшам құралды сақтау және тасымалдау оңай. Сым кескіштер құрылыс алаңында, слесарлық шеберханада пайдалы болады, үйде және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары U7 аспаптық болаттан жасалған жұмыс бөлшектері жоғары беріктік пен тозуға төзімділікке ие. Никельмен қапталған беті коррозияға төзімді, сондықтан сым кескіштер ұзақ уақыт қызмет етеді. Қаттылығы 53 HRC жиектері қайрауды жақсы ұстайды және жоғары жұмыс өнімділігіне ие. Резеңкеленген тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 78 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 105 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996061313 |
- Бағасы: 771 ₸

