
Тістеуік Mini, 130 мм, никельмен қапталған, автоматты қысқыш, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 130 мм, автоматты қысқышы және екі компонентті тұтқалары бар никельмен қапталған Matrix Mini 17816 тістеуіктері үлкен дәлдікті қажет ететін монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындау үшін қолданылады. Құрал ұсақ бөлшектер мен дайындамаларды мықтап бекітеді, сонымен қатар жұқа сымдар мен сымдарды тістеуге қабілетті. Жұмыс кезінде губкалар автоматты қысқыштың арқасында бастапқы күйіне оралады, бұл шебердің уақыты мен күшін үнемдейді. Қысқыштар слесарь немесе ағаш шеберханасында, гаражда пайдалы, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Тістеуік 45 көміртекті болаттан жасалған, сондықтан тозуға және деформацияға төзімді. Қысқыш беттердің қаттылығы 45,5 HRC және айтарлықтай қысымға төтеп бере алады. Жұмыс беттеріне никель жабыны жағылады, бұл оларды коррозиядан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Екі бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.106 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014135 |
- Бағасы: 900 ₸

