
Қысқыштар Mini, 130 мм, никельмен қапталған, автоазжим Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Никельмен қапталған Sparta Mini 17826 тістеуіктері ұсақ бөлшектерді мықтап қысып, ұстауға, сондай-ақ жұқа сымдар мен сымдарды тістеуге мүмкіндік береді. Жоғары дәлдіктегі жұмыстарды жүргізу кезінде пайдаланылады. Құрал жақтарды лезде бастапқы қалпына келтіретін автоматты қысқышпен жабдықталған. Қысқыштар слесарь, ағаш ұстасы, автокөлік жүргізушісі, электрик үшін пайдалы болады, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Тістеуіктер өте берік және тозуға төзімді, өйткені олар 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған. Қысқыш бөлшектер қатты қысым кезінде де деформацияланбайды, өйткені олардың қаттылығы 45,5 HRC құрайды. Жұмыс бөліктері қорғаныш никель жабынының арқасында коррозияға төзімді. Құю тұтқалары жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, өйткені олар қолыңызда ыңғайлы және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996083506 |
- Бағасы: 769 ₸

