
Верстак-тискі, 640 х 520 х 790 мм, портативті Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Портативті жұмыс үстелі-Спарта 257055, 640 x 520 x 790 мм, дайындамаларды қысу үшін қолданылады және ағаш ұстасы мен слесарь жұмыстарында қолданылады. Жұмыс үстелінің үстіңгі жағы екі бөлек блоктан жасалған тірек болып табылады, ол тіпті параллель емес беттері бар бөлшектерді бекітуге мүмкіндік береді. Жұмыс үстелі жеке шеберханада және үйде ыңғайлы болады. Жұмыс үстелін орнату максималды тұрақтылық және қауіпсіздік шараларын сақтамау салдарынан жарақаттануды болдырмау үшін тегіс жерде орындалуы керек. Артықшылықтары Сенімділік — конструкциясы көтереді жүктемені 100 кг. Ықшамдылық — құрылғы бүктелген кезде аз орын алады, оны құрылымдық элементтерді алмай-ақ сақтауға болады. Пайдаланудың қарапайымдылығы — жұмыс үстелі 4 алынбалы аялдамамен жабдықталған, олар әртүрлі позицияларда орнатылады, ал үстелдің үстіңгі жағында сызғышпен және транспортирмен белгілер бар. Тоқтауға арналған 24 тесік әртүрлі дайындамалармен, соның ішінде күрделі пішінмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кез келген тегіс бетке орнату мүмкіндігі — аяқтар үшін сырғымайтын және еден жабынына зақым келтірмейтін арнайы төсемдер қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 4.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 143 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 891 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52222 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АВ29.B.52222.pdf |
| _пакеттегі ені | 123 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Үстелдің биіктігі | 790 мм |
| Топ | Жұмыс үстелдері |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 257-Жұмыс үстелдері |
| Ерекшеліктері | складной |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 640 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036571 |
- Бағасы: 8 673 ₸

