
Арматураланған шеге-сынық, 600 х 29 х 15 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 25233, 600x29x15 мм арматураланған шеге сынықтары, әртүрлі конструкцияларды бөлшектеуге арналған. Олармен шегелерді алып тастауға, қоршаулар мен ағаш ыдыстарды бөлшектеуге, қабырғалардың немесе шатырдың ескі қаптамаларын бөлшектеуге болады. Аспаптың корпусы сопақша пішінді, сондықтан жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Тырнақ сынықтары құрылыс алаңында қажет, күнделікті өмірде де пайдалы.Артықшылықтары:Беріктік пен қаттылықтың оңтайлы арақатынасы — құрал 50 соғылған аспаптық болаттан жасалған.Жүктеме кезіндегі деформацияларға төзімділік — жұмыс бөліктері 42-44 HRC дейін шыңдалған.Бұзылудан қорғау және беріктік — сынықтарға-шегелерге коррозияға қарсы жабын жағылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.96 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 610 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | бөлшектеу жағы |
| Профиль түрі | овальный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996063560 |
- Бағасы: 5 076 ₸

