
Шеге-сынық, қос таврлы профиль, 600 х 30 х 17 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Габариттері 600 х 30 х 17 мм қос таврлы профильді Gross 25237 шеге-сынығы шегелерді алу үшін пайдаланылады. Бөлшектелетін жұмыс бөлігі ағаш ыдыстарды, қоршауларды, шатырларды және басқа құрылымдарды бөлшектеуге мүмкіндік береді. Сондай—ақ, құралды ауыр салмақты жүктерді көтеру және жылжыту үшін рычаг ретінде пайдалануға болады - I-арқалық профилі 90 градусқа бұрылған кезде сыну кезінде оны күшейтеді. Тырнақ сынықтары құрылыс және жөндеу жұмыстарында пайдалы болады, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады.Артықшылығы-шегелеуші серіппелі қасиеті бар 65 Mn соғылған болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктеме кезінде сынбайды.Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 44 HRC құрайды, яғни сынықтар зақымдануға және тозуға төзімді.Коррозияға қарсы жабын құралды тоттан қорғайды және оның қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | бөлшектеу жағы |
| Профиль түрі | двутавровый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996063706 |
- Бағасы: 5 817 ₸

