
Шегелеуші, 300 мм, алтыбұрышты, Спартамен боялған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм Sparta 252225 алтыбұрышты боялған шеге — шегелерді алуға арналған қол құралы. Ол ломмен біріктірілген, сондықтан оны әртүрлі құрылымдарды бөлшектеу үшін пайдалануға болады. Шегелеуші жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы, сонымен қатар үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы.Артықшылықтары:Құрал 50 соғылған болаттан жасалған, сондықтан ол берік, майыспайды және сынбайды.Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 38-42 HRC құрайды, бұл құралдың беріктігін арттырады.Шегешінің алтыбұрышты корпусы жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Шегелеуші боялған — бұл коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | бөлшектеу жағы |
| Профиль түрі | шестигранный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036618 |
- Бағасы: 751 ₸

