
Арматуралық шеге-сынық, 500 мм, арматуралық, D 17 мм, резеңке тұтқа Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматуралық сынық-ұзындығы 25277 мм және диаметрі 500 мм, резеңке тұтқасы бар 17 шеге әр түрлі конструкцияларды — ғимараттарды, қоршауларды, ағаш ыдыстарды, еден мен қабырға қаптамаларын бөлшектеуге арналған. Құрал құрылыс алаңында, жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Тырнақ сынықтарының материалы соғылған болат St35GS болып табылады, сондықтан ол берік және сенімді. Шеге шегесі соғу әдісімен арматуралық штангадан жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Резеңкеленген тұтқа қолдарда сырғып кетпейді және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Құралдың екі жұмыс бөлігі бар — шегелерді алуға арналған ойығы бар және құрылыс материалдарын жыртуға арналған бір бөліктен тұратын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.863 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Профиль түрі | арматурный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800027153 |
- Бағасы: 1 218 ₸

